Dispozice domu

Dům má tři podlaží. V přízemí, za vstupem, se nachází samostatné WC, dále obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní. Součástí vybavení kuchyňské linky je lednice, el. trouba s plynovým sporákem a digestoří, myčka nádobí, pračka, varná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač i kávovar. K dispozici je dětská jídelní židle. Z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu s posezením, dále na zahradu, kde je možnost odpočinku na lehátkách nebo zábavy na trampolíně. 


Suterén

Tento prostor je určen k posezení a oddechu. Nachází se zde velký stůl  s lavicemi, vinotéka a k zábavě kulečník. Je zde nově vybudovaná koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Jelikož je dům situován v kopci, je i z této části možnost vyjít na zahradu, kde je další posezení s plynovým grilem.


Tři samostatné ložnice se nachází v horním podlaží. Dvě dvoulůžkové a jedna s dvoulůžkem a dvěma samostatnými lůžky. Jeden dvoulůžkový pokoj je s balkonem. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem a WC. Možnost dvou přistýlek na rozkládacích pohovkách v obývacím pokoji. Pro ty nejmenší je tu i dětská postýlka.